6 - Eryaman Center Mobilya Dekorasyon - Tedilat ve Tesisat Hizmetleri

Eryaman Center Mobilya Dekorasyon – Tedilat ve Tesisat Hizmetleri

Eryaman Center Mobilya Dekorasyon – Tedilat ve Tesisat Hizmetleri

Eryaman 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Etap mobilya dekorasyon işleri işletmemiz tarafından yapılmaktadır. Ev veya İş yeriniz için ölçümler alınıp, ölçülere uygun imalatını gerçekleştirmekteyiz. +90 506 441 9798 fiyat teklifi için aramanız yeterli.

Mobilya ve Dekorasyon Hizmetleri

Ücretsiz ölçüm yaparak ev iş yerleri villa tadilat ve dekorasyon tavsiye ve tasarımlarını isterseniz elektronik ortamda sizlere sunmaktadır. Yeni ev aldıysanız, evinizi yenilemek istiyorsanız, dar alanlarınızda ergonomik çözümler arıyorsanız, geniş alanlarınıza hususi tasarımlar arıyorsanız proje geliştirmemiz için bizi aramaya çekinmeyin. Uzman ekibimiz ve proje yöneticilerimiz her daim sizlere yardım etmek için sizleri bekliyor.Siz hayal edin biz gerçekleştirelim.Gösterişiyle benzersiz, uyumuyla görkemli size hususi tasarımlar oluşturmak ve üç boyutlu tasarım yaparak ön aşamaları hatasız bir şekilde görerek firmamız, tasarım detaylı bir çalışma yapmaktadır. Yepyeni fikirlerle dolu heyecanımızı yaşam alanlarınıza yansıtmak isterseniz bizlere ulaşmanız kafi.

Eryaman Center Mobilya Dekorasyon

eryaman center mobilya

eryaman mobilya

Eryaman 1. 2. 3. 4. Etap Mobilya Dekorasyon İmalat ve Tamirat

Ankara’da kurulan Star Mobilya, ilerleyen zamanda sektörün merkezi konumundaki Eryaman’a taşınmıştır. Ahşap sektöründe kişiye / mekana özgü tasarım, imalat ve uygulama konusunda önemli bir yere sahip olan firmamız, anahtar teslim mobilya dekorasyon hizmeti vermektedir. Bunun yanı sıra Eryaman, müşterilerine tasarım, malzeme temini, ebatlama, kenar bantlama, 5 EKSEN AHŞAP CNC, eğrisel bantlama, softforming gibi konularda da destek vermektedir. Ayrıca bünyesindeki profesyonel kadro ile sadece mamulün işlenmesi aşamasında değil, sahip olduğu teknik bilgi ile tasarım sürecinde de müşterilerini yönlendirebilmektedir.

Firmamız, yenilikçi ve gelişime açık hizmet anlayışı ile müşterilerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermeyi amaç edinmiş, çağın en son teknolojisini kullanarak sektörde fark yaratmayı başarmış bir firmadır. Mobilyalarımızı sizin zevkinize uygun şekilde en kaliteli biçimde imalatını gerçekleştirmekteyiz. Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. Ankara’da mobilya sektörüne öncülük tek firmayız. Yoğun olarak faaliyet gösterdiğimiz ilçe ve semtler Eryaman, Sincan, Elvankent, Batıkent, Yenimahalle olarak sıralayabiliriz.

Facebook Sayfamızdan ve İletişim Sayfamızdan iletişime Geçebilirsiniz.

3. Etap Şeyh Şamil Mah. 13. Cadde Eryaman Center İş Merkezi

Star Mobilya Etimesgut/Ankara

+90 506 441 9798
[email protected]

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir