ahsap ve agac turleri - Mobilya Yapımında Kullanılan Ağaç ve Ahşap Çeşitleri Nelerdir?

Mobilya Yapımında Kullanılan Ağaç ve Ahşap Çeşitleri Nelerdir?

Mobilyalarda Kullanılan Ağaç Türleri

Ev dekorasyonunun vazgeçilmezi olan mobilyalarımızda, çoğu zaman mobilya renklendirme haricinde materyale zarar vermemek adına, mümkün olduğunca az kimyasal kullanmaya çalışırız. Kimyasalların mobilyanın yapımındaki ağaca göre verdikleri tepkiler ve kullanıma bağlı ömürlerini bu kadar etkileyen ağaç çeşitlerini sizlerle paylaşmak isteriz. Sıralayacağımız ürünler ahşaptan elde edilen yan ürünler olup hammadesi ağaç (odun) olması dayanıklılık seviyesini de arttırmaktadır. Biz ağaç türlerini Ahşap çeşitleri sınıfı altında inceleyeceğiz.

  • Ihlamur Ağacı
  • Kestane Ağacı
  • Armut Ağacı
  • Hut Ağacı
  • Zeytin Ağacı
  • Meşe Ağacı
  • Çam Ağacı
  • Akgürgen Ağacı
  • Dış Budak Ağacı
  • Karaağaç
  • Ceviz Ağacı
  • Akçaağaç
  • Kızılağaç
  • Akasya
 • Çınar Ağacı
 • Maun

Mobilya Yapımında Kullanılan Ahşap Çeşitleri ve Yapı Malzemeleri

Masif Ahşap

Masif Ahşaplar hiçbir kimyasala maruz kalmadan, sadece kesimden edilen ahşap türleridir. Kimyasala maruz kalmaması, ahşabı %100 doğal yapmaktadır. Masif Ahşap her ağaçtan üretilmektedir. Üretim için seçilen ağaç, bu ahşabın direncini, ısıya karşı dayanıklılığını, su ve neme tepkisini belirleyen özelliklerdendir. Bu nedenle ahşap için kullanılan ağaçların önemi büyüktür. Nem ve ıslaklığa en dayanıklı ağaçlar Meşe Ağacı ile elde edilen ahşap ve Çam Ağaçları ile elde edilen ahşaplardır. Kavak ağaçları ise tam tersi nem ve ıslaklığa maruz kaldıklarında açınma ve kabarma meydana gelmesine sebep olur.

masif-ahsap-cesitleri

Kontrplak

Kontrplak materyaller, belirli incelikte kesilmiş birden fazla ağaç levhanın üst üste yapıştırılması ile elde edilir. Bu materyalin kalitesini belirleyen etken, seçilen ağaç haricinde yapıştırma işlemi sırasında levlanın liflerinin 90 derecelik açılar ile sıkı şekilde birleştirilmesinden geçmektedir. Böylece materyalin esneme ve aşınma oranı zayıflar, dayanıklı tek parça bir ahşap elde edilir. En üst levha ve en alt levha kalınlığı ortadaki levların kalınlığı ile aynıdır. Bu birleştirme işlemine göre suyu tutma oranı değişkenlik gösterir. Eğer profesyonel şekilde yapıştırılmamışsa levhalar arasına zamanla su dolar ve orada nemlenir bu nedenle levhalar arası açılma meydana gelir. Bu da mobilyanın kabarmasına sebep olur. Üretim şekline bağlı olarak kalitesi değişkenlik gösterir. Biz üretimlerimizde son derece titizlik ile çalışmaktayız ve mobilyaların kabarma oranı en düşük seviyededir.

 

Kontrplak

Kontrtabla (Kontratabla)

Kontrtabla materyaller, tıpkı Kontrplak levhalar gibi birden fazla ahşap levhanın üst üste birleştirilmesiyle oluşturulur. Kontrplak ahşabın aksine, yapıştırılan tüm parçalar eşit değildir. Ahşap kuvveti arttırmak amacıyla, oluşturulurken tam orta kısıma diğer levhalardan kat kat kalın bir levha yer alır. Yük taşıma ve ağırlığa karşı direnci Kontrplaklara göre daha yüksektir.

Kontrtabla Kontratabla 300x198 - Mobilya Yapımında Kullanılan Ağaç ve Ahşap Çeşitleri Nelerdir?

Sunta (Yonga Levha)

Suntaların üretimi diğer ahşaplardan çok daha farklıdır. Odun talaşları ile üretilir. Yüksek oranda odun talaşı levha şeklinde preslenerek birleştirilir. Tercih edilme sebebi geri dönüşümü yapılabilmesidir. Asıl adı Yonga levha olmasına rağmen, Türkiye’de satışını yaptığı ilk firmanın ismi yani “Sunta” ile özdeşleşmiştir. 2005 öncesi suntalar su direncine karşı dayanıksız ve yapı olarak zayıftır. Ancak günümüzde yüksek basınç ve kullanılan yapıştırıcıların kalitesinin artmasıyla çok daha kaliteli malzeme elde edilmektedir.

sunta-yonga-levha

MDF (Medium Density Fiberboard)

MDF materlyaller Ağaç lifleri kimyallar ile ve yüksek basınçtaki presler ile birleştirilmesinden elde edilir. Kontrtabla ahşaba ve yonga levhalara alternatif olarak yapılmaya başlanmasının tek sebebi malzeme içerisinde boşluğu sıfıra indirmektedir. Kontrtabla ahşaplara göre malzemeye şekil vermek daha kolaydır. Ev dekorasyonu için en tercih edilen üründür çünkü boya, vida, parlatma gibi sonradan müdahalelerde, malzeme yapısında bozulma meydana gelmez. Boya ve vidayı çok sıkı tutar. Mobilya sektörünün en çok tercih edilen ürünüdür.

MDP

Formika

Ağaç levlar yarine daha ince yapıda olan selüloz kağıtların yüksek basınçla preslenmesi ile elde edilir. Kaplama malzemesi olarak kullanılır ve kağıtlara nazaran darbelere daha dayanıklıdır. Eryaman Mobilya olarak size en kaliteli ürünleri sunmak için çabalıyoruz. Kaliteli ev dekorasyonu için bizimle iletişime geçmeyi ihmal etmeyiniz.

formika

 

Fiyat teklifi ve iletişim için +90 506 441 9798 nolu numaramızı arayınız. Facebook Sayfamız ve İletişim sayfamızdan bilgilendirme alabilirsiniz.

eryaman mobilya 2 - Eryaman Mobilya ve Ev Dekorasyon - Etimesgut Ankara

Eryaman Mobilya ve Ev Dekorasyon – Etimesgut Ankara

Eryaman Mobilya ve Ev Dekorasyonu Ankara Etimesgut

Ankara ili, Etimesgut ilçesi, Eryaman 3. Etap semtinde yer alan Eryaman Mobilya işletmemizde; ev dekorasyonu, mobilya, boya badana ve cam balkon hizmetleri vermekteyiz. Eryaman (Emiryaman) 1. Etap, 2. Etap, 3. Etap, 4. Etap, 5. Etap, 6. Etap, 7. Etap içerisinde ve Sincan, Etimesgut, Yenimahalle çevresinde her ev ve iş yerine hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Eryaman Mobilya Aksesuarları

Beğendiğiniz ahşap rengine uygun mobilya imalatını atölyelerimizde gerçekleştirmekteyiz. Atölye imalatı öncesi ev veya iş yerinize gelip mobilya, dolap için ölçümlerimizi alındıktan sonra yapım işlemine başlamaktayız.

Mutfak Dolabı ve  Dekorasyonu

Eviniz veya iş yeriniz için özel ölçümler ile hazırlanan mutfak dolapları sizin renk zevkinize göre ve mutfak ölçüleri alınarak üretilmektedir. mutfaknuzu, ucuz ve kaliteli bir şekilde zevkinize uygun şekilde dekore edilmesini istemez miydiniz? Eğer cevabınız evet ise Eryaman Mobilya olarak size en kaliteli hizmetleri vermek için buradayız. Fiyat teklifi ve iletişim için +90 506 441 9798 nolu numaramızı arayınız. Hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz.

Alışveriş Süreci Aşağıdaki gibi olmaktadır;

 • Mutfak Dolabı yaptıracak müşteri bizim ile iletişime geçer, adres bilgileri alınır.
 • Mutfak Dolabı için tasarım müşteri tarafından belirlenir.
 • Mutfak Dolabı yapılacak alanın ölçüleri, tarafımızca alınır.
 • Mutfak Dolabı renk ve diğer ayrıntılar müşteri tarafından belirlenir.
 • Mutfak Dolabı mobilyaları atölyemizde kesimleri ve diğer incelikleri tarafımızca ayarlanır.
 • Mutfak Dolabı için ev veya iş yerinize gelip montajı ve diğer kurulumları tarafımızca yapılır.
 • Müşteri onayı sonrası alışveriş sonlanır, alışveriş sonrası garanti süreleri doğrultusunda desteğimiz devam eder.

Mutfak Dolap Mobilyaları ve Aksesuarları Ankara Etimesgut Eryaman

Eryaman-mobilya-ev-dekorasyonu

 

Banyo Dolabı ve Dekorasyonu

Eviniz veya iş yeriniz için özel ölçümler ile hazırlanan banyo dolapları sizin renk zevkinize göre ve banyo ölçüleri alınarak üretilmektedir. Banyonuzu, ucuz ve kaliteli bir şekilde zevkinize uygun şekilde dekore edilmesini istemez miydiniz? Eğer cevabınız evet ise Eryaman Mobilya olarak size en kaliteli hizmetleri vermek için buradayız. Fiyat teklifi ve iletişim için +90 506 441 9798 nolu numaramızı arayınız. Hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz.

Alışveriş Süreci Aşağıdaki gibi olmaktadır;

 • Banyo dolabı yaptıracak müşteri bizim ile iletişime geçer, adres bilgileri alınır.
 • Banyo dolabı için tasarım müşteri tarafından belirlenir.
 • Banyo dolabı yapılacak alanın ölçüleri, tarafımızca alınır.
 • Banyo dolabı renk ve diğer ayrıntılar müşteri tarafından belirlenir.
 • Banyo dolabı mobilyaları atölyemizde kesimleri ve diğer incelikleri tarafımızca ayarlanır.
 • Banyo dolabı için ev veya iş yerinize gelip montajı ve diğer kurulumları tarafımızca yapılır.
 • Müşteri onayı sonrası alışveriş sonlanır, alışveriş sonrası garanti süreleri doğrultusunda desteğimiz devam eder.

Eryaman-mobilya

Gardıroplar
Bilgisayar ve Çalışma Masası
Koltuk ve Kanepeler
Kitaplık
TV Ünitesi ve Sehpası
Çok Amaçlı Dolap
Genç Odası Takımları
Yatak Odası Takımları
Mutfak Masaları
Raf
Karyola
Şifonyer
Portmanto ve Askılık
Çalışma Sandalyeleri
Takı Dolapları
Komodin
Mobilya Aksesuarları
Sandalyeler
Yatak
Zigon Sehpa
Ayakkabılık
Banyo Dolapları
Duşakabinler
Banyo Aksesuarları
Klozet ve Lavabolar
Klozet Kapakları
Duş Setleri
Lavabo Bataryaları
Banyo Bataryaları
Banyo Tekstil
Küvetler ve Jakuziler
Çöp Kovaları ve Fırçaları
Menfezler
Şofbenler
Musluklar ve Yedek Parçalar
Banyo ve Mutfak Aspiratörleri
Çamaşır ve Kurutma Makineleri
Ani Su Isıtıcılar
Termosifonlar
Rezervuarlar
Sifonlar
Tesisat Tamir ve Bağlantı Malzemeleri
Plastik Boru ve Ek Parçalar
Mutfak Dolapları
Mutfak Masaları
Mutfak Seramikleri
Çok Amaçlı Mutfak Dolapları ve Rafları
Mutfak Aksesuarları
Ankastre Mutfak Setleri
Eviyeler
Eviye Bataryaları
Mutfak Tezgahları
Küçük Ev Aletleri
Tabureler
Aspiratör ve Davlumbazlar
Banyo ve Mutfak Aspiratörleri
Çöp Kutuları
Fırın ve Ocaklar
Buzdolapları
Su Sebilleri
Menfezler
Derin Dondurucular
Su Filtreleri ve Aksesuarları
Bulaşık Makineleri

Eryaman Boya ve Badana Hizmetleri

Renk seçimi sonrası evinize veya iş yerinize uygun boya işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

eryaman mobilya dekorasyon 5 - Eryaman Mobilya ve Dekorasyon Etimesgut Ankara

Eryaman Mobilya ve Dekorasyon Etimesgut Ankara

Eryaman Mobilya ve Dekorasyon Etimesgut Ankara

Eryaman Mobilya olarak; ev dekorasyonu ve dekoratif ev aksesuarların satışını işletmemiz aracılığıyla gerçekleştirmekteyiz. Satışını gerçekleştirdiğimiz ve hizmet verdiğimiz alanlar şunlardır;

Tv & Dekorasyon Aksesuarları,Masa – Sandalye & Tabure,Tablo & Poster,Kitaplık – Duvar Rafı & CD / DVD Rafı,Dekoratif Saatler,Ofis Koltukları,TV Sehpası & TV Koltuğu,Komidin & Şifonyer,Ahşap Dekorasyon,Banyo Dolabı,Cam Balkon,Duşakabin Modelleri,Duvar Ünitesi Tv Üniteleri,Eryaman Mobilya,İç Mekan Kapıları Ahşap Kapılar,Laminanat Parke,Mutfak Dolabı,Yatak Odası Dekorasyon 

Fiyat teklifi ve iletişim için +90 506 441 9798 nolu numaramızı arayınız. Hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Bunların dışında satışını sunduğumuz ürünler şunladır;

Gardıroplar,Bilgisayar ve Çalışma Masası,Koltuk ve Kanepeler,Kitaplık,TV Ünitesi ve Sehpası,Çok Amaçlı Dolap,Genç Odası Takımları,Yatak Odası Takımları,Mutfak Masaları,Raf,Karyola,Şifonyer,Portmanto ve Askılık,Çalışma Sandalyeleri,Takı Dolapları,Komodin,Mobilya Aksesuarları,Sandalyeler,Yatak,Zigon Sehpa,Ayakkabılık

Eryaman Mobilya
Mutfak Dolabı

Mobilya İmlatında Ölçüler Alınıp Yapıma Başlanır

Gardıroplar,Bilgisayar ve Çalışma Masası,Koltuk ve Kanepeler,Kitaplık,TV Ünitesi ve Sehpası,Çok Amaçlı Dolap,Genç Odası Takımları,Yatak Odası Takımları,Mutfak Masaları,Raf,Karyola,Şifonyer,Portmanto ve Askılık,Çalışma Sandalyeleri. Takı Dolapları,Komodin,Mobilya Aksesuarları,Sandalyeler,Yatak,Zigon Sehpa,Ayakkabılık,Banyo Dolapları,Duşakabinler,Banyo Aksesuarları,Klozet ve Lavabolar,Klozet Kapakları,Duş Setleri,Lavabo Bataryaları,Banyo Bataryaları,Banyo Tekstil,Küvetler ve Jakuziler.

Çöp Kovaları ve Fırçaları,Menfezler,Şofbenler,Musluklar ve Yedek Parçalar,Banyo ve Mutfak Aspiratörleri,Çamaşır ve Kurutma Makineleri,Ani Su Isıtıcılar,Termosifonlar,Rezervuarlar,Sifonlar,Tesisat Tamir ve Bağlantı Malzemeleri,Plastik Boru ve Ek Parçalar,Mutfak Dolapları,Mutfak Masaları. Mutfak seramikleri,çok amaçlı mutfak dolapları ve rafları,mutfak aksesuarları,ankastre mutfak setleri,eviyeler,eviye bataryaları,mutfak tezgahları. Küçük ev aletleri,tabureler,aspiratör ve davlumbazlar,banyo ve mutfak aspiratörleri,çöp kutuları,fırın ve ocaklar,buzdolapları,su sebilleri,menfezler,derin dondurucular,su filtreleri ve aksesuarları,bulaşık makineleri,ev tekstilleri,halı ve kilimler,ayna. Duvar kağıtları,stor perdeler,perdeler,jaluziler,duvar ve tavan panelleri,kutular,sepetler,dekoratif aksesuarlar,saklama hurçları,resim ve çerçeveler,minderler ve kırlentler,çamaşır kurutma askısı,çöp kutuları,yapıştırıcı ve bantlar,ütü masaları,paspaslar,temizlik ürünleri,askılar,yılbaşı aksesuarları,avizeler,sarkıtlar,lambaderler,spotlar.

Led ampuller,abajurlar,ampuller,masa lambaları,aplikler ve plafonyerler,çocuk odası aydınlatma,fener ve işıldaklar,tavan vantilatörleri,priz ve anahtarlar,bahçe aydınlatma,sigorta ve kutular,uzatma kablosu ve grup priz,kapı zilleri,gece lambaları,uydu alıcı anten ve aksesuarlar,pil ve şarj cihazları,telefon ve aksesuarları Fiyat teklifi ve iletişim için +90 506 441 9798 nolu numaramızı arayınız.

 

Facebook Sayfamızdan ve İletişim Sayfamızdan iletişime Geçebilirsiniz.

3. Etap Şeyh Şamil Mah. 13. Cadde Eryaman Center İş Merkezi

Star Mobilya Etimesgut/Ankara

+90 506 441 9798
[email protected]

 

Eryaman 3. Etap Mobilya
Mutfak Dolabı
Eryaman 2. Etap Mobilya
Mutfak Dolabı
Eryaman 1. Etap Mobilya
Şifonyer

 

minimalist dekorasyon - Minimalist Mobilya Dekorasyonu Nedir? Eryaman Mobilya Dekorasyon

Minimalist Mobilya Dekorasyonu Nedir? Eryaman Mobilya Dekorasyon

Minimalist Mobilya Dekorasyon Nedir? Dekorasyon Hakkında

Yeni neslin trend dekorasyonları haline gelen minimalist dekorasyon gün geçtikçe popülerleşiyor. Minimalist mobilya, Şehir yaşamının gürültüsü, gerek insanların stresli ruh halleri, hayatın her alanında daha sakin seçimleri tercih sebebi yapabilir. Minimalist kelimesi müzik, giyim ve dekorasyon alanlarını kapsamaktadır. Bu makalemizde minimalist dekorasyonun detaylarını, eviniz için örnek dekorasyon fikirlerinden bahsetmek istedik.

 Minimalist Mobilya Dekorasyon Nedir? Eryaman Mobilya Dekorasyon

Yaşam sade bir görünüm hedefleyen minimalist dekorasyon, rahatlık ile çok az eşya temeline oturtulmuştur. Koyu ve ağır perdeler, biblolar, avizeler ve halılar minimalist dekorasyonda daha sade renkler ve bir biriyle doğru şekilde oranına yer vermektedir. Çok az mobilya ile tüm gereksinimleri karşılayan mobilya tasarımlarını kullanmak esastır. Bu adımda yeni nesil moda ile minimalist dekorasyonu ilişkilendirebiliriz. Bu nedenle biri, ötekinin sebebidir.

Kalabalık mobilya dekoru, insanoğlunun hem ruhsal hem de fizyolojik rahatsızlıklara uğramasına sebep olabilir. Bu nedenle daha rahat olabilmek adına minimalist dekorasyona tercih sebebidir. Dekorasyon ve mobilyalar baştan aşağıyabütünlüğü ve sadeliği esas aldığı için kullanılan mobilyaların her biri bir aşamada düzenli şekilde bulunuyor.

Maximalist Demode Mobilyalardan Kurtulun

minimalist-ve-maximalist-mobilya-dekorasyon

Kalabalık ve uyumsuz yüzlerce renk ve desenden oluşan bir oda, yanlış renk kullanımları bir yana insanların ruhsal olarakta geren bir dekora sahip. Sizi bu karmaşdan kurtabiliriz. Özel dizayn tasarımlarımız ile evinizi bire bir ölçülerde yeniden dekore edebiliriz.

Minimalist Mobilya Salon Yatak Odası Mutfak Dekorasyon

Facebook Sayfamızdan ve İletişim Sayfamızdan iletişime Geçebilirsiniz. Fiyat teklifi ve iletişim için +90 506 441 9798 nolu numaramızı arayınız.

3. Etap Şeyh Şamil Mah. 13. Cadde Eryaman Center İş Merkezi

Star Mobilya Etimesgut/Ankara

+90 506 441 9798
[email protected]

3 - Eryaman 1. 2. 3. 4. Etap Mobilya Dekorasyon Ankara Etimesgut

Eryaman 1. 2. 3. 4. Etap Mobilya Dekorasyon Ankara Etimesgut

Ankara Eryaman 1. 2. 3. 4. Etap Mobilya Dekorasyon Ankara

Eryaman Mobilya olarak; ev dekorasyonu ve dekoratif ev aksesuarların satışını işletmemiz aracılığıyla gerçekleştirmekteyiz. Satışını gerçekleştirdiğimiz ve hizmet verdiğimiz alanlar şunlardır;

Tv & Dekorasyon Aksesuarları,Masa – Sandalye & Tabure,Tablo & Poster,Kitaplık – Duvar Rafı & CD / DVD Rafı,Dekoratif Saatler,Ofis Koltukları,TV Sehpası & TV Koltuğu,Komidin & Şifonyer,Ahşap Dekorasyon,Banyo Dolabı,Cam Balkon,Duşakabin Modelleri,Duvar Ünitesi Tv Üniteleri,Eryaman Mobilya,İç Mekan Kapıları Ahşap Kapılar,Laminanat Parke,Mutfak Dolabı,Yatak Odası Dekorasyon 

Fiyat teklifi ve iletişim için +90 506 441 9798 nolu numaramızı arayınız. Hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Bunların dışında satışını sunduğumuz ürünler şunladır;

Gardıroplar,Bilgisayar ve Çalışma Masası,Koltuk ve Kanepeler,Kitaplık,TV Ünitesi ve Sehpası,Çok Amaçlı Dolap,Genç Odası Takımları,Yatak Odası Takımları,Mutfak Masaları,Raf,Karyola,Şifonyer,Portmanto ve Askılık,Çalışma Sandalyeleri,Takı Dolapları,Komodin,Mobilya Aksesuarları,Sandalyeler,Yatak,Zigon Sehpa,Ayakkabılık

Eryaman Mobilya 1. 2. 3. 4. Etap Dekorasyon

Mobilya İmlatında Ölçüler Alınıp Yapıma Başlanır

Gardıroplar,Bilgisayar ve Çalışma Masası,Koltuk ve Kanepeler,Kitaplık,TV Ünitesi ve Sehpası,Çok Amaçlı Dolap,Genç Odası Takımları,Yatak Odası Takımları,Mutfak Masaları,Raf,Karyola,Şifonyer,Portmanto ve Askılık,Çalışma Sandalyeleri,Takı Dolapları,Komodin,Mobilya Aksesuarları,Sandalyeler,Yatak,Zigon Sehpa,Ayakkabılık,Banyo Dolapları,Duşakabinler,Banyo Aksesuarları,Klozet ve Lavabolar,Klozet Kapakları,Duş Setleri,Lavabo Bataryaları,Banyo Bataryaları,Banyo Tekstil,Küvetler ve Jakuziler,Çöp Kovaları ve Fırçaları,Menfezler,Şofbenler,Musluklar ve Yedek Parçalar,Banyo ve Mutfak Aspiratörleri,Çamaşır ve Kurutma Makineleri,Ani Su Isıtıcılar,Termosifonlar,Rezervuarlar,Sifonlar,Tesisat Tamir ve Bağlantı Malzemeleri,Plastik Boru ve Ek Parçalar,Mutfak Dolapları,Mutfak Masaları. Mutfak Seramikleri,Çok Amaçlı Mutfak Dolapları ve Rafları,Mutfak Aksesuarları,Ankastre Mutfak Setleri,Eviyeler,Eviye Bataryaları,Mutfak Tezgahları,Küçük Ev Aletleri,Tabureler,Aspiratör ve Davlumbazlar,Banyo ve Mutfak Aspiratörleri,Çöp Kutuları,Fırın ve Ocaklar,Buzdolapları,Su Sebilleri,Menfezler,Derin Dondurucular,Su Filtreleri ve Aksesuarları,Bulaşık Makineleri,Ev Tekstilleri,Halı ve Kilimler,Ayna,Duvar Kağıtları,Stor Perdeler,Perdeler,Jaluziler,Duvar ve Tavan Panelleri,Kutular,Sepetler,Dekoratif Aksesuarlar,Saklama Hurçları,Resim ve Çerçeveler,Minderler ve Kırlentler,Çamaşır Kurutma Askısı,Çöp Kutuları,Yapıştırıcı ve Bantlar,Ütü Masaları,Paspaslar,Temizlik Ürünleri,Askılar,Yılbaşı Aksesuarları,Avizeler,Sarkıtlar,Lambaderler,Spotlar. Led Ampuller,Abajurlar,Ampuller,Masa Lambaları,Aplikler ve Plafonyerler,Çocuk Odası Aydınlatma,Fener ve Işıldaklar,Tavan Vantilatörleri,Priz ve Anahtarlar,Bahçe Aydınlatma,Sigorta ve Kutular,Uzatma Kablosu ve Grup Priz,Kapı Zilleri,Gece Lambaları,Uydu Alıcı Anten ve Aksesuarlar,Pil ve Şarj Cihazları,Telefon ve Aksesuarları Fiyat teklifi ve iletişim için +90 506 441 9798 nolu numaramızı arayınız.

Eryaman 1. 2. 3. 4. Etap Mobilya Dekorasyon Ankara Etimesgut

Ankara Etimesgut Mobilya Hizmetleri

Eryaman Mobilya 2005 yılında kurulan Star Mobilya Dekorasyon’nun tescilli markasıdır. Ürünlerimizin tamamı Türkiye’de üretilmektedir. 13 yıldır kendini reformlara adayan Eryaman Mobilya olarak sektöre yön vermeye devam etmekteyiz. Kuruluşumuzdan bugüne sadece modern mobilya üreterek, aşırı gösterişten uzak, müşterilerimizin ihtiyacı olanı, üst sınıf tasarımları yansıtan bir misyon izlemekteyiz. Mobilyalarımızı sizin zevkinize uygun şekilde en kaliteli biçimde imalatını gerçekleştirmekteyiz. Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. Ankara’da mobilya sektörüne öncülük tek firmayız. Yoğun olarak faaliyet gösterdiğimiz ilçe ve semtler Eryaman, Sincan, Elvankent, Batıkent, Yenimahalle olarak sıralayabiliriz. Fiyat teklifleri için, +90 506 441 9798 nolu numaradan iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız, yenilikçi ve gelişime açık hizmet anlayışı ile müşterilerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermeyi amaç edinmiş, çağın en son teknolojisini kullanarak sektörde fark yaratmayı başarmış bir firmadır. Mobilyalarımızı sizin zevkinize uygun şekilde en kaliteli biçimde imalatını gerçekleştirmekteyiz. Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. Ankara’da mobilya sektörüne öncülük tek firmayız. Yoğun olarak faaliyet gösterdiğimiz ilçe ve semtler Eryaman, Sincan, Elvankent, Batıkent, Yenimahalle olarak sıralayabiliriz.

Facebook Sayfamızdan ve İletişim Sayfamızdan iletişime Geçebilirsiniz.

3. Etap Şeyh Şamil Mah. 13. Cadde Eryaman Center İş Merkezi

Star Mobilya Etimesgut/Ankara

+90 506 441 9798
[email protected]

1 - Eryaman 1. 2. 3. 4. Etap Mobilya Dekorasyon - Tasisat ve Tadilat

Eryaman 1. 2. 3. 4. Etap Mobilya Dekorasyon – Tasisat ve Tadilat

Eryaman 1. 2. 3. 4. Etap Mobilya Dekorasyon Hizmetleri

Eryaman 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Etap mobilya dekorasyon işleri işletmemiz tarafından yapılmaktadır. Ev veya İş yeriniz için ölçümler alınıp, ölçülere uygun imalatını gerçekleştirmekteyiz. +90 506 441 9798 fiyat teklifi için aramanız yeterli. Ev & Dekorasyon Aksesuarları,Masa – Sandalye & Tabure,Tablo & Poster,Kitaplık – Duvar Rafı & CD / DVD Rafı,Dekoratif Saatler,Ofis Koltukları,TV Sehpası & TV Koltuğu,Komidin & Şifonyer,Ahşap Dekorasyon,Banyo Dolabı,Cam Balkon,Duşakabin Modelleri,Duvar Ünitesi Tv Üniteleri,Eryaman Mobilya,İç Mekan Kapıları Ahşap Kapılar,Laminanat Parke,Mutfak Dolabı,Yatak Odası Dekorasyon hizmetleri.

Mobilya ve Dekorasyon Hizmetleri

Ücretsiz ölçüm yaparak ev iş yerleri villa tadilat ve dekorasyon tavsiye ve tasarımlarını isterseniz elektronik ortamda sizlere sunmaktadır. Yeni ev aldıysanız, evinizi yenilemek istiyorsanız, dar alanlarınızda ergonomikçözümler arıyorsanız, geniş alanlarınıza hususi tasarımlar arıyorsanız proje geliştirmemiz için bizi aramaya çekinmeyin. Uzman ekibimiz ve proje yöneticilerimiz her daim sizlere yardım etmek için sizleri bekliyor.Siz hayal edin biz gerçekleştirelim.Gösterişiyle benzersiz, uyumuyla görkemli size hususi tasarımlar oluşturmak ve üç boyutlu tasarım yaparak ön aşamaları hatasız bir şekilde görerek firmamız, tasarım detaylı bir çalışma yapmaktadır. Yepyeni fikirlerle dolu heyecanımızı yaşam alanlarınıza yansıtmak isterseniz bizlere ulaşmanız kafi.

Eryaman 1. 2. 3. 4. Etap Mobilya Dekorasyon

Facebook Sayfamızdan ve İletişim Sayfamızdan iletişime Geçebilirsiniz.

3. Etap Şeyh Şamil Mah. 13. Cadde Eryaman Center İş Merkezi

Star Mobilya Etimesgut/Ankara

+90 506 441 9798
[email protected]

6 - Eryaman Center Mobilya Dekorasyon - Tedilat ve Tesisat Hizmetleri

Eryaman Center Mobilya Dekorasyon – Tedilat ve Tesisat Hizmetleri

Eryaman Center Mobilya Dekorasyon – Tedilat ve Tesisat Hizmetleri

Eryaman 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Etap mobilya dekorasyon işleri işletmemiz tarafından yapılmaktadır. Ev veya İş yeriniz için ölçümler alınıp, ölçülere uygun imalatını gerçekleştirmekteyiz. +90 506 441 9798 fiyat teklifi için aramanız yeterli.

Mobilya ve Dekorasyon Hizmetleri

Ücretsiz ölçüm yaparak ev iş yerleri villa tadilat ve dekorasyon tavsiye ve tasarımlarını isterseniz elektronik ortamda sizlere sunmaktadır. Yeni ev aldıysanız, evinizi yenilemek istiyorsanız, dar alanlarınızda ergonomik çözümler arıyorsanız, geniş alanlarınıza hususi tasarımlar arıyorsanız proje geliştirmemiz için bizi aramaya çekinmeyin. Uzman ekibimiz ve proje yöneticilerimiz her daim sizlere yardım etmek için sizleri bekliyor.Siz hayal edin biz gerçekleştirelim.Gösterişiyle benzersiz, uyumuyla görkemli size hususi tasarımlar oluşturmak ve üç boyutlu tasarım yaparak ön aşamaları hatasız bir şekilde görerek firmamız, tasarım detaylı bir çalışma yapmaktadır. Yepyeni fikirlerle dolu heyecanımızı yaşam alanlarınıza yansıtmak isterseniz bizlere ulaşmanız kafi.

Eryaman Center Mobilya Dekorasyon

eryaman center mobilya

eryaman mobilya

Eryaman 1. 2. 3. 4. Etap Mobilya Dekorasyon İmalat ve Tamirat

Ankara’da kurulan Star Mobilya, ilerleyen zamanda sektörün merkezi konumundaki Eryaman’a taşınmıştır. Ahşap sektöründe kişiye / mekana özgü tasarım, imalat ve uygulama konusunda önemli bir yere sahip olan firmamız, anahtar teslim mobilya dekorasyon hizmeti vermektedir. Bunun yanı sıra Eryaman, müşterilerine tasarım, malzeme temini, ebatlama, kenar bantlama, 5 EKSEN AHŞAP CNC, eğrisel bantlama, softforming gibi konularda da destek vermektedir. Ayrıca bünyesindeki profesyonel kadro ile sadece mamulün işlenmesi aşamasında değil, sahip olduğu teknik bilgi ile tasarım sürecinde de müşterilerini yönlendirebilmektedir.

Firmamız, yenilikçi ve gelişime açık hizmet anlayışı ile müşterilerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermeyi amaç edinmiş, çağın en son teknolojisini kullanarak sektörde fark yaratmayı başarmış bir firmadır. Mobilyalarımızı sizin zevkinize uygun şekilde en kaliteli biçimde imalatını gerçekleştirmekteyiz. Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. Ankara’da mobilya sektörüne öncülük tek firmayız. Yoğun olarak faaliyet gösterdiğimiz ilçe ve semtler Eryaman, Sincan, Elvankent, Batıkent, Yenimahalle olarak sıralayabiliriz.

Facebook Sayfamızdan ve İletişim Sayfamızdan iletişime Geçebilirsiniz.

3. Etap Şeyh Şamil Mah. 13. Cadde Eryaman Center İş Merkezi

Star Mobilya Etimesgut/Ankara

+90 506 441 9798
[email protected]

25 - Eryaman 1. 2. 3. 4. Etap Mobilya Dekorasyon - Tadilat ve Tesisat Boya ve Cam Balkon

Eryaman 1. 2. 3. 4. Etap Mobilya Dekorasyon – Tadilat ve Tesisat Boya ve Cam Balkon

Eryaman 1. 2. 3. 4. Etap Mobilya Dekorasyon – Tadilat ve Tesisat Boya ve Cam Balkon

Eryaman 1. 2. 3. 4. Etap Ahşap Dekorasyon, Banyo Dolabı, Cam Balkon, Duşakabin Modelleri Duvar Ünitesi Tv Üniteleri Eryaman Mobilya İç Mekan Kapıları Ahşap Kapılar Laminanat Parke Mutfak Dolabı Yatak Odası Dekorasyonu gibi alanlarda hizmet veren tek işletmeyiz.

Ankara Etimesgut Eryaman Cam Balkon

Anahtar teslim hizmetlerimizde, Zevkinize uygun Cam Balkon ölçümleri alınıp montaja geçilir. Montaj sonrası kullanıma hazır halde teslimi gerçekleştirilir.

Ankara Etimesgut Eryaman Tedilat ve Tesisat

Mutfak ve Banyo tesisatı için bakım onarımı gerçekleştirilir. Arıza tespiti yapılır.

Ankara Etimesgut Boya Badana

Ev veya İş yerleri için renk seçiminizden sonra belirtilen kriterlerde boya banada işlemi gerçekleştirilir. Alçı dekorasyon hizmetlerimizden de beraberinden yararlanabilirsiniz.

 

Eryaman 1. 2. 3. 4. Etap Mobilya Dekorasyon