vintage mobilya dekorasyon - Vintage Dekorasyon Nedir? Vintage Mobilya Satışı Eryaman Ankara

Vintage Dekorasyon Nedir? Vintage Mobilya Satışı Eryaman Ankara

Vintage Dekorasyon Nedir? Vintage Mobilya Satışı Eryaman Ankara

Vintage mobilya dekorasyonu , 1920-1950 seneleri arasında kullanılan ve o senelerin modasını yansıtmaya çalışan mobilya ve dekorların ev ortamına dönüştürülerek kullanılması ile oluşturulmaktadır. Eski dönemleri seven ve yaşatmayı benimseyen insanların tarzını oluşturmaktadır. Bu makalemizde sizlere vintage dekorasyonun ne olduğu anlatacağız. Kullanım alanlarını, vintage dekorasyon çeşitlerini ve çağımızın vintage modasını en iyi şekilde anlatmayı düşünmekteyiz.

 Vintage Dekorasyon Eryaman Mobilya

Ev dekorasyonunda daima yeni tasarımlar kişilerin beğenisini ve değişik tarzlarını gösterme şansı sunmaktadır. Bu konseptlerden biri olduğu varsayılan vintage dekorasyon, nostaljik ev dekorasyonunu ile ilişkili öğeleri çağımıza taşıyan önemli bir dekorasyon türüdür.

Eski dönemlere hasret duyanların çoğu zaman ilgisini çekerken, yeni nesil ev dekorasyonu ile başarı göstermiş bir dizayn yapmak, ev dekorasyonunda fark yaratmayı elde edecektir.

Vintage Mobilya Üretim ve Özel Ev Dekorasyonu

Facebook Sayfamızdan ve İletişim Sayfamızdan iletişime Geçebilirsiniz. Fiyat teklifi ve iletişim için +90 506 441 9798 nolu numaramızı arayınız.

3. Etap Şeyh Şamil Mah. 13. Cadde Eryaman Center İş Merkezi

Star Mobilya Etimesgut/Ankara

+90 506 441 9798
[email protected]